Srpen 2009

Martiik

29. srpna 2009 v 12:34
Další žadatelku o vstup do BKP musíme bohužel odmítnout, články na blogu jsou totiž poměrně stručné. Tak snad třeba jindy, za zkoušku se nic nedá.

Leni

24. srpna 2009 v 12:10 | Pierre nožka
Tak tu máme další přírůstek do "rodiny". Netrvalo dlouho a shodli jsme se na tom, že s přijetím Leni nemáme nejmenší problém. Najdeme zde rozsáhlé články na nejrůznější témata a také nějaké cestovatelské zážitky. Různorodost, kterou jsme u některých přihlášených blogů postrádali, tady nacházíme v plném rozsahu. Takže Leni - zítra se hlas na vrátnici Bratrstva, nastupuješ na pozici řadový člen.

Bonnie a Minnie

21. srpna 2009 v 19:49 | Dlouhé Bidlo
Dvě slečny, Bonnie a Minnie, projevily zájem o vstup do BKP. Po dlouhé debatě (která nebyla zase tak jednoduchá) jsme dospěli k názoru, že ani jeden z blogů do BKP nepřijmeme. Není to snad z důvodu, že bychom byli proti užívání odkazů ze serveru youtube.com, ani kvůli tomu, že by blogy byly nudné, nicméně k tomu, abychom je zařadili nad naši "laťku" jim podle našeho názoru něco málo chybí.


Noví členové

17. srpna 2009 v 22:19 | Dlouhé Bidlo
A máme nového člena - Jeremyho. Ostatní blogy se nám rovněž zamlouvaly, ale nakonec jsme po dlouhé - a přiznejme si to, i nelehké - diskusi rozhodli, že Tlouštíkův blog a Scope se nám do konceptu moc nehodí (i když obrázky u Tlouštíka jsou vskutku hezké). Sorbona bohužel přidala nefunkční odkaz, takže tam asi chvilku vyčkáme. Každopádně velmi děkujeme všem za účast!


První dva kandidáti na vstup

16. srpna 2009 v 11:28 | Pierre nožka
Tak se nám to celkem solidně rozjelo a sešli se nám zde dvě přihlášky do bratrstva na pozici řadový člen.

Polgara, slečna Inkognito

Dá se říct, že se oba blogy zaměřují na podobnou tématiku. Jde převážně o blogy s recenzemi.
Oba mají celkem solidní úroveň. Bohužel zde postrádáme určitou různorodost, a proto jsme se rozhodli po delší rozmluvě, že ani jeden z blogů nepřijmeme. Byly jste také trochu v nevýhodě, protože kandidujete jako první. My chceme nastavit určitou laťku a musí být vysoko, aby se z toho nestal druhý autorský klub.

Stanovy BKP

15. srpna 2009 v 10:45 | Pierre nožka a Dlouhé Bidlo
Proč jsme tento blog založili? Líbí se nám nápad pro sdružení autorských blogů a tím usnadit jejich vyhledávání. Bohužel už není však moc dobrý způsob jejich vybírání na klub.blog.cz. Laťka je zde nastavena velmi nízko a počet blogů s nízkou úrovní rychle přibývá a je dost možné, že z autorského klubu se brzy stane pouze odnož výpisu článků na blog.cz, který je plný nových článků o Tokio Hotel a bliká tam na vás "samej" smajlík ze všech stran. Rozhodli jsme se tedy jít vlastní cestou a proto byl založen tento blog, ve kterém si budeme sami vybírat inteligentní (ve smyslu duchaplné) blogy. Nejde totiž pouze o to, aby byl blog autorský, ale o to aby také měl určitou úroveň a nápaditost.

Propagace BKP

15. srpna 2009 v 10:13 | Pierre nožka
Chcete propagovat tento blog na svých stránkách? Pokud ano, vložte si na svůj "bložínek" obrázek s odkazem.
Nejlepší je to udělat do - Volitelný menu box, kde zvolíte HTML vpravo nahoře a vložíte kód, který je zde dole:

<a href="http://bratrstvokocicipracky.blog.cz/"><img src="http://www.sdilej.net/pics/c72a2ddb2a6a97c3a24c6da6ba981705.jpg" alt="" title=""></a>

Chci vstoupit

14. srpna 2009 v 20:33 | Pierre nožka
Pokud chcete vstoupit do BKP a myslíte si, že splňujete všechny podmínky, přihlašte se v diskuzi pod tímto článkem. Podmínky najdete v článku stanovy BKP. Pečlivě si je prosím prostudujte.

Info

13. srpna 2009 v 22:45 | Pierre nožka
Postupem času sem budeme přidávat odkazy na zajímavé blogy a možná i nějaké to jejich zhodnocení. Samozřejmě blogy musí projít schválením všech členů bratrstva, tedy zatím všech dvou :D. A pak se uvidí. Možná ta stránka časem ani nebude potřeba, pokud budou v autorské klubu zavedeny nějaké rubriky a bude tam snazší orientace. Bohužel mi teď připadá, že to síto má moc malé díry a do klubu se dostávají blogy, které by tam být nemusely. Představoval bych si trochu jiné podmínky pro vstup než jen Autorský blog. Pod tímto pojmem se totiž může skrývat téměř cokoliv včetně kdejaké pixelky, která je schopna sesmolit pár vět, toho už jsem si v klubu také stačil všimnout Zde.

Úvod....aneb vše má svůj počátek

13. srpna 2009 v 22:21 | Dlouhé Bidlo

V tomto článku bude perex....a HOTOVO!
Jistě jste si všimli, že blogování jest jevem dosti pochybného charakteru. Blog má skoro i pes od sousedů. Odděliti zrno od plev není jednoduché.
Tak snad zde s dopomocí mnoha sil tajemných se tomuto odvážnému počinu bude dařit.